Výhody pro naše zákazníky Srovnejte sami co Vám nabízí konkurence

Zřízení přípojky zdarma

Více než 90% zákazníků zřizujeme připojení zdarma. Pokud si zvolíte tarif s cenou vyšší než 500 Kč měsíčně nebo se připojíte k přijímači s nejméně jedním dalším účastníkem (pak můžete mít tarif libovolně nízký) neúčujeme žádný zřizovací poplatek. U bytových domů nad 16 bytových jednotek nově nezkoumáme, zda se připojíte sami nebo s někým dalším, zřízení je vždy zdarma. Každý zákazník si jen na svoje náklady zřizuje kabel od přijímače ke svému počítači a v něm je třeba mít síťovou kartu (u novějších počítačů je téměř vždy integrována na základní desce). Montáž kabelu provádíme nebo je možná i svépomocí.

Zřizovací poplatek je vratný

Pokud zaplatíte zřizovací poplatek a změníte si tarif směrem nahoru, dostanete k dobru rozdíl mezi zřizovacími poplatky starého a nového tarifu. Pokud se k přijímači, na němž jste připojeni sami, přípojí někdo další, dostanete zřizovací poplatek k dobru celý. Částku k dobru si pak můžete vyčerpat ve službách.

Veřejná pevná IP adresa pro každého zdarma

Na rozdíl od poskytovatelů připojení internetu, kteří poskytují pouze neveřejné IP adresy (obvykle kabelové televize) nebo sice veřejnou IP adresu ale pokaždé jinou (např. ADSL tarify Českého Telecomu pro domácnosti) my poskytujeme každému zakázníkovi jistotu, že všechny programy, využívající Internet, půjdou nastavit. S veřejnou a navíc pevnou IP adresou od nás můžete např. nejsnadněji využívat všech výhod telefonování přes Internet.

Žádné dlouhodobé smlouvy

Smlouvy se zakázníky uzavíráme na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou do konce následujícího měsíce. Tak máte, na rozdíl od nabídek jiných operátorů, možnost reagovat rychle a bez zbytečných finančních ztrát na neočekávané změny (stěhování, výhodnější nabídka nových služeb nebo třeba náhodné zničení celého počítače). Bývá zvykem, že u smluv na dobu určitou nebo u smluv s určitou minimální dobou trvání účtují jiní operátoři smluvní pokutu při předčasném ukončení užívání služeb. U nás toto nehrozí.

 

Možnost změny tarifu a nastavení služeb zdarma

Naši zákazníci mají přistup k webovým stránkám, kde přehledně vidí výpisy přenesených dat, výpisy vystavených vyúčtování, nastavení svých poštovních účtů a webových prezentací, včetně možností vytvářet nové účty a měnit stávající. Služba je poskytována naším uživatelům zdarma. Přístup ke službě.

Na těchto stránkách je též možno měnit tarif na příští měsíce. Mimo speciálních vyjímek (změna tarifu směrem dolů u samostatného zákazníka na přijímači) je změna tarifu vždy zdarma.

Webmail - přístup k poště odkudkoliv

Svoje zprávy v poštovní schránce na našem serveru můžete číst odkudkoliv pomocí prohlížeče, psát na ně odpovědi, případně obsah schránky mazat. Čtením zpráv se obsah schránky nemění a zprávy zůstávají připraveny pro přenos do počítače běžným způsobem. Služba je důležitá pro ty, kteří cestují bez svého počítače a potřebují vyřizovat poštu.

Služba je poskytována naším uživatelům zdarma

Přístup ke službě.

Avízo o došlé poště na mobilní telefon zdarma

Služba oznamování e-mailů na moblní telefon je nyní součástí služby Webmail. Službu lze libovolně zapínat či vypínat podle momentální potřeby a ocení ji především ti uživatelé, kteří nejsou u svého počítače a očekávají důležitou zprávu, nebo ti, kteří jsou nuceni často kontrolovat, zda nemají ve schránce novou poštu. Služba je poskytována našim uživatelům zdarma.

Poštovní schránky o velikosti 50 MB zdarma

Každý zákazník si může vytvořit neomezený počet e-mailových schránek o velikosti 50 MB. Na výběr dáváme některou z našich více než 20 domén pro zákazníky, jejich kompletní přehled najdete v ceníku služeb nebo na zákaznických stránkách.

Webová prezentace o velikosti 10 MB zdarma

Zákazníkům naší bezdrátové sítě poskytujeme zdarma možnost vytvoření prostoru o velikosti 10 MB pro webovou prezentaci. Je možné zvolit si adresu prezentace v jedné z více než 20 nabízených domén, případně v doméně zákazníka.


Aktuálně | Pokrytí | Ceník | Výhody pro vás | Služby | Kontakty | Objednávka | Doporučujeme | Dokumentace | Časté dotazy | Ke stažení

Tyto stránky vyhovují následujícím standardům: