Výhody pro naše zákazníky Srovnejte sami co Vám nabízí konkurence

Zřízení přípojky zdarma

Průzkum realizovatelnosti bezdrátového připojení na Internet provádíme zdarma. V případě přímé viditelnosti na některý z našich vysílačů je připojení realizovatelné vždy. Zřízení přípojky je zdarma pro samostatného účastníka na přijímači s tarifem 2 Mbps / 10 GB a vyšším, od dvou účastníků na jednom přijímači je zřízení zdarma nezávisle na zvoleném tarifu. Zřizovací poplatek pro samostatného účastníka s tarify 2 Mbps / 2 GB nebo 12 dní je 1.490 Kč jednorázově a s tarifem 2 Mbps / 4 dny je 1.990 Kč. V případě zvýšení tarifu nebo připojení dalšího účastníka ke stejnému přijímači zřizovací poplatek z odpovídající části nebo i celý vracíme. Rádi Vám nainstalujeme vnitřní kabelové rozvody a dodáme další síťové komponenty za konkurenceschopnou cenu.

Nevyžadujeme dlouhodobé smlouvy

Smlouvy se zakázníky uzavíráme na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou do konce následujícího měsíce. Rovnou nebo i kdykoliv dodatečně, třeba až si budete jistí, že jste si vybrali vhodnou službu, si můžete zafixovat smlouvu na 12 měsíců a získat jako bonus slevu 10%, nebo na 24 měsíců se slevou 20%.

Nevybíráme peníze dopředu výměnou za slevu

U nás se obvykle platí až po dodání služeb, takže se nemusíte bát, že nebudeme řešit případné problémy s kvalitou. Taková nabídka může signalizovat i špatnou finanční situaci jiného operátora.

Pevná veřejná IP adresa pro každého

V ceně všech tarifů je již zahrnuta pevná veřejná IP adresa. Což je rozdíl oproti dynamické IP adrese od některých jiných operátorů. V případě dynamické IP adresy se může snadno stát, že dostanete IP adresu, na které jsou blokace některých služeb, protože tyto služby předchozí uživatel IP adresy zneužíval. U nás máte po celou dobu stejnou IP adresu, takže nehrozí, že byste se dostal do hledáčku státních orgánů případně kriminální živlů místo jiné osoby. U některých poskytovatelů připojení na Internet je veřejná IP adresa zpoplatněna nebo ji dokonce není možné získat vůbec.

 

Změna tarifu bez poplatku

Jen při snížení tarifu u samostatně připojeného zákazníka pod tarif 2 Mbps / 10 GB účtujeme zřizovací poplatek.

Servis našeho technického vybavení trvale zdarma

Po celou dobu využívání služby přístupu na Internet garantujeme bezplatný servis zařízení, která jsou v našem vlastnictví.

Služby elektronické pošty - Webmail, POP3/IMAP, SMTP

Svoje zprávy v poštovní schránce na našem serveru můžete číst a spravovat odkudkoliv pomocí webového prohlížeče. Přístupem do schránky přes Webmail se obsah schránky nemění a zprávy zůstávají připraveny pro čtení na libovolném Vašem zařízení, které je připraveno pro čtení elektronické pošty (mobil, tablet, PC, ...).
Pro odesílání pošty z naší sítě můžete používat náš vlastní server odchozí pošty SMTP.
Na schránkách, provozovaných v našich doménách, je možné nastavit avízo o došlé poště, zdarma využívat uživatelsky nastavitelného antiviru a filtru nevyžádané pošty.

Výhodné doplňkové služby

Můžete využívat telefonních služeb v pevné i mobilní síti za zvýhodněnou cenu. Nabízíme zdarma prostor pro vystavení webové prezentace a neomezené množství emailových schránek s možností zdarma si zapnout antivirovou kontrolu a označování nevyžádané pošty (spamu).


Aktuálně | Pokrytí | Ceník | Výhody pro vás | Služby | Kontakty | Objednávka | Doporučujeme | Dokumentace | Časté dotazy | Ke stažení

Tyto stránky vyhovují následujícím standardům: