Služby pro zákazníky

Informace pro zákazníky

Spustili jsme pro Vás novou samoobsluhu.

S jejím spuštěním jsme Vám zaslali e-mail, ve kterém najdete důležité informace vč. pokynů pro nastavení nových přístupových údajů.

Původní samoobsluha bude přístupná do 31. 12. 2021 pro náhled a stažení vyúčtování.

Přístup do původní samoobsluhy:

Jméno:
Heslo:
 


Pokud použijete pro přihlášení tento formulář, budete přihlášení bez použití cookies. Pokud chcete používat cookies, použijte pro přihlášení tento odkaz.

WebMail

Přístup k poště pomocí prohlížeče. Schránku je možné takto prohlížet z kteréhokoliv místa Internetu, pošta zůstává pro pozdější přenos pomocí běžného poštovního programu. Hodí se i pro mazání příliš dlouhých zpráv v poštovní schránce.

Jméno:
Heslo:
 

Budete přesměrováni na zabezpečený server webmail.bezdrat.net. Je možné, že se vám objeví varování o neověřeném certifikátu, který tento server používá. To je v pořádku, server používá certifikát, který nepodepsala žádná certifikační autorita a slouží pouze k tomu, aby byla komunikace mezi vaším prohlížečem a naším serverem šifrovaná. Neověřený certifikát můžete potvrdit.

Měření rychlosti

Služba slouží zákazníkům naší sítě pro ověření rychlosti připojení k Internetu. Další informace a návod k použití najdete přímo na stránce služby.


Aktuálně | Ověření dostupnosti | Služby | Kontakty | Ke stažení | Vyjadřovačky

Tyto stránky vyhovují následujícím standardům: