Měníme způsob platby za hlasové služby - VoIP a mobilní volání

Měníme způsob platby za hlasové služby - VoIP a mobilní volání

Chtěli bychom Vás informovat o chystané změně ve způsobu platby, která souvisí se sjednocováním našeho tarifního portfolia. Změna způsobu platby se týká pouze hlasových služeb, které jsou zpoplatněny kreditním způsobem.

Cena za službu zůstane stejná jako doposud, pouze se mění forma předplatného. Za poskytované služby budete nově platit jednou měsíčně a to vždy zpětně.

Co změna přináší pro zákazníky, kteří za hlasové služby platí formou předplatného (kreditu)?

  1. Od 1. 6. 2021 dojde ke změně způsobu účtování hlasových služeb.
  2. První faktura s novým způsobem plateb Vám přijde v červenci za hlasové služby uskutečněné v červnu.
  3. V červenci Vám také na Váš bankovní účet vrátíme veškeré nevyčerpané kredity, které budeme evidovat ve Vaší “peněžence” k datu 1. 6 . 2021.
  4. Po 1. 6 . 2021 již nepůjde nabíjet Vaši peněženku pro hlasové služby.

Do 1. 6. 2021 bude vše probíhat jako doposud. Do té doby doporučujeme zvážit, kolik kreditu si budete dobíjet do své peněženky pro používání hlasových služeb.

Často kladené otázky související změnou platby hlasových služeb:

Budete mi zasílat fakturu za hlasové služby společně s fakturou za internet?
Ano. Pokud máte i internet fakturován jednou měsíčně a to zpětně, tak Vám bude zasílána jedna společná faktura.

Mám trvalý příkaz na datové služby, ale po 1. 6. 2021 mi k nim na společné faktuře přibudou i hlasové služby. Co musím udělat?
Protože měsíční částka platby za hlasové služby se mění, tak nelze platit nadále trvalým příkazem společnou fakturu za internet i hlasové služby. Je tedy potřeba zrušit stávající trvalý příkaz, který máte na internet a společnou fakturu internet i hlasových služeb platit inkasem. Způsob úhrady jednoduše změníte na zákaznických stránkách https://info.bezdrat.net/zakaznik v sekci Vyúčtování -> Způsob úhrady -> tlačíko Změnit způsob úhrady -> vyberete platební metodu Inkaso a potvrdíte tlačítkem Změnit.

Jsme v dosahu, a pokud s námi budete potřebovat cokoliv řešit, můžete nám zavolat na zákaznickou linku tel: 461 613 161 nebo napsat na fortech@fortech.cz.


Aktuálně | Ověření dostupnosti | Služby | Kontakty | Ke stažení | Vyjadřovačky

Tyto stránky vyhovují následujícím standardům: