Aktuálně

Mobil

Výhodné mobilní telefonování

Stali jsme se virtuálním mobilním operátorem a rozhodli jsme se nabízet volání za velmi nízké ceny. Do všech pevných i mobilních sítí v ČR můžete volat už od 1 Kč (včetně DPH za 1,21 Kč). Za provoz mobilního čísla účtujeme měsíční paušál od 25 Kč (včetně DPH 30,25 Kč). Další podrobnosti najdete v ceníku. Telefonní číslo vám můžeme přidělit nové (nejjednodušeji prostřednictvím zákaznických stránek) nebo si můžete domluvit osobně nebo telefonicky přenos vašeho stávajícího čísla od Vašeho stávajícího mobilního operátora. Podrobnosti o přenosu telefonního čísla nejdete v podmínkách přenositelnosti.
Zákazníkům bez smlouvy o připojení k internetu doporučujeme pro objednávku použít našeho průvodce objednávkou.

Ceník ADSL 10g

Rychlost připojení až 32 Mbps

Nové tarify s rychlostí připojení až 32 Mbps nabízíme ve vybraných bytových domech. Seznam domů, kde bude tato služba nabízena, se bude průběžně rozšiřovat. O dostupnoti tarifů bude každý zákazník individuálně informován. Tato informace bude k dispozici také na zákaznických stránkách.
Podrobnosti najdete v ceníku.

Ceník ADSL 9g

Nové ADSL tarify 9. generace

Od 1. 2. 2013 zavádíme nové ADSL tarify, již v 9. generaci. Došlo ke snížení ceny u všech tarifů. Nově nabízíme cenově výhodné tarify bez časového omezení s datovým limitem. Další podrobnosti naleznete v ceníku.

Plaťte za služby na terminálech Sazky nebo prostřednictvím SIPO

Na vyúčtování za služby najdete nově čárový kód, který slouží k platbě na kterémkoliv z 4.400 terminálů Sazky. Cena za platbu je nižší než složenkou na poště. Hlavní výhodou je bezkonkurenční rychlost transakce. Informaci o platbě obvykle obdržíme a zpracujeme během 1 hodiny od zaplacení. Některé terminály jsou dostupné 24 hodin denně, takže můžete platit kdykoliv je potřeba. Podrobnosti.

Pokud využíváte SIPO pro platby za elektřinu a další služby, můžete si do SIPO nově zařadit též platbu za internet. Podrobnosti.

Připojení bez zřizovacího poplatku

Všechny časově neomezené tarify bez zřizovacího poplatku

Od 1. května 2011 neúčtujeme k žádnému časově neomezenému tarifu zřizovací poplatek. Tarify z této kategorie jsou dostupné od 299 Kč, podrobnosti viz ceník. Přes tuto novinku stále nepožadujeme žádný závazek minimální doby trvání připojení.

VoIP

Telefonujte s námi bez paušálu

Našim zákazníkům nabízíme možnost výhodného VoIP telefonování jako alternativu klasické pevné linky. Zdarma přidělíme telefonní číslo, nemusíte platit žádný paušál, minutové hovorné je velmi nízké a na mnoho čísel voláte úplně zdarma. Více informací najdete zde a v ceníku.

On-line objednávka

On-line objednávky

Pro naše budoucí zákazníky jsme zpřístupnili možnost vyplnit objednávku pro připojení k Internetu pomocí on-line průvodce.
Možnost vyplnit objednávku v papírové podobě zůstává, tiskopisy najdete v části ke stažení.

Měření rychlosti

Měření rychlosti

Zprovoznili jsme pro naše zákazníky novou službu - MĚŘENÍ RYCHLOSTI PŘIPOJENÍ K INTERNETU. Tímto způsobem si můžete ověřit funkčnost svého připojení a aktuální rychlost.
Odkaz na měření najdete ve službách. Podrobné informace o nastavení a fungování naleznete přímo na stránce služby.


Aktuálně | Pokrytí | Ceník | Výhody pro vás | Služby | Kontakty | Objednávka | Doporučujeme | Dokumentace | Časté dotazy | Ke stažení

Tyto stránky vyhovují následujícím standardům: